Doties uz galveno saturu

Kā ārstēt aukstumpumpas?

COMPEED® plāksteru aukstumpumpām septiņas priekšrocības

COMPEED® plāksteri aukstumpumpām sniedz septiņas galvenās priekšrocības aukstumpumpas ārstēšanai un izskaušanai.

1. Ātra iedarbība

Nodrošinot pareizo mitruma līmeni brūcē, plāksteris uzlabo barības vielu izplatīšanos. Tas stimulē ādas pašsadzīšanas mehānismu, paātrinot dzīšanas procesu. Lai gan plākstera darbības mehānisms atšķiras no aciklovīra 5 % krēma, ir klīniski pierādīts, ka plāksteri nodrošina salīdzināmu dzīšanas laiku*.
*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Randomizēts klīniskais pētījums, kas salīdzina COMPEED® cold sore patch un aciklovīra 5% krēmu herpes simplex labialis vīrusa ārstēšanā. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

2. Nekavējoties noslēpj aukstumpumpu.

Plāksteris padara aukstumpumpu praktiski neredzamu, tādēļ tas samazina diskomforta sajūtu vai nemieru, kas jums varētu rasties sabiedrībā sava izskata dēļ.
Turklāt jūs varat uzklāt kosmētiku vai lūpu krāsu virs plākstera, vēl vairāk samazinot aukstumpumpu redzamību.

3. Atvieglo sāpes.

Plāksterim ir sāpju samazinošs efekts, jo tas nosedz un aizsargā nervu galus, kas brūcē ir atklāti.

4. Samazina apsārtumu un iekaisumu.

Plāksteris atvieglo ādu savelkošo sajūtu, samazina iekaisumu un apsārtumu.

5. Samazina kņudēšanu, niezēšanu un dedzinošo sajūtu.

Plāksterim ir sāpju samazinošs efekts, jo tas samazina spiedienu uz ādu.

6. Samazina aukstumpumpu redzmību un novērš kreveļu veidošanos.

Plāksteris rada no baktērijām pasargātu vidi, kas neļauj aukstumpumpai izžūt, palīdzot novērst kreveļu veidošanos. Ir klīniski pierādīts, ka pēc aukstumpumpu ārstēšanas ar COMPEED® plāksteriem aukstumpumpām sāpīgu kreveļu rašanās iespējamība ir ievērojami mazāka nekā, ārstējot ar aciklovīra 5 % krēmu*.
*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Randomizēts klīniskais pētījums, kas salīdzina COMPEED® cold sore patch un aciklovīra 5% krēmu herpes simplex labialis vīrusa ārstēšanā. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

7. Samazina infekcijas izplatīšanās risku.

COMPEED® plāksteri aukstumpumpām rada aizsargbarjeru*, ko herpes vīruss nevar šķērsot, un tas samazina infekcijas izplatīšanās risku. Tas arī neļauj personai pieskarties aukstumpumpai, kas ir biežs citu cilvēku inficēšanas veids. Turklāt tas atvaira ūdeni un baktērijas.
* Plāksteris kalpo kā pretvīrusu vairogs, kas samazina aukstumpumpu izplatīšanās risku.

Priekšrocības, izmantojot COMPEED® aukstumpumpu ārstēšanā

COMPEED® plāksteri aukstumpumpām nav jāmaina līdz 12 stundām*, savukārt aciklovīra 5 % krēms jāuzklāj ik pēc četrām stundām.

Lai ārstētu ar katru uzliesmojuma fāzi saistītos simptomus, katrs COMPEED® plāksteris aukstumpumpām nodrošina dzīšanas procesu, kura ātrums ir salīdzinams ar aciklovīra 5 % krēmu nodrošināto dzīšanas ātrumu**. Bet, kā parādīts tālāk redzamajā grafikā, plāksteris arī sniedz citas papildu priekšrocības, kas to atšķir no citām šāda veida ārstēšanas metodēm*.

*Klīniskajā pētījumā, kurā piedalījās 174 pacienti, apmēram 25 % pacientu plāksteris turējās 12 stundas vai ilgāk. Ilgums katram cilvēkam var atšķirties.

**Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Randomizēts klīniskais pētījums, kas salīdzina COMPEED® cold sore patch un aciklovīra 5 % krēmu herpes simplex labialis vīrusa ārstēšanā. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

Padomi aukstumpumpu ārstēšanai

Apstrādājot aukstumpumpas, ir jābūt tīrām rokām
Kamēr COMPEED® plāksteris aukstumpumpām klāj brūci (samazina infekcijas risku), inficētām personām svarīgi ievērot šādus ieteikumus:
Nepieskarieties aukstumpumpai (ja to darāt, nekavējoties nomazgājiet rokas).
Nepieskarieties acīm un neberzējiet tās aukstumpumpu uzliesmojuma laikā.
Nelietojiet ar citām personām kopīgus priekšmetus.
Neizmantojiet kopīgus traukus, šķīvjus, glāzes vai galda piederumus, lūpu krāsas, zobu birstes vai dvieļus. Izvairieties no intīma fiziska kontakta.
Ievērojiet higiēnu.
Kad brūce ir sadzijusi, nomainiet visus dvieļus, zobu birstes un gultasveļu. Ļoti rūpīgi mazgājiet rokas pirms un pēc bērnu autiņu mainīšanas.
COMPEED® priekšrocības
COMPEED® plāksteri aukstumpumpām ārstē, aizsargā un nomierina, liekot aukstumpumpām ātri un diskrēti pazust. Saskaņā ar aplēsēm aukstumpumpas ietekmē 20 % no mums, tādēļ jums ir labs sabiedrotais – ātrie, efektīvie COMPEED® plāksteri aukstumpumpām!
Katrs COMPEED® plāksteris aukstumpumpām nodrošina līdz pat 12 stundu ilgu ārstēšanu*