Doties uz galveno saturu

Sīkdatņu politika

Esiet sveicināti www.compeed.com, kas pieder uzņēmumam Laboratoire HRA Pharma (turpmāk tekstā “HRA Pharma”). Šī Sīkdatņu politika ir veidota, lai pastāstītu jums par mūsu praksi saistībā ar informācijas iegūšanu no jums, izmantojot sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Pirmajā šīs tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē jūs būsiet redzējis(-usi) uznirstošo logu, kas informē par sīkdatņu izmantošanas nolūkiem un veidiem, kā no tām atteikties. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu par sīkdatņu izmantošanu, izpildot šajā Sīkdatņu politikā sniegtos norādījumus.

Pēc pirmās tīmekļa vietnes apmeklējuma reizes mēs varam mainīt izmantotās sīkdatnes. Šī sīkdatņu politika vienmēr ļaus jums zināt, kurš izvieto sīkdatnes, kādiem mērķiem, kā arī piedāvā iespējas tās atspējot, tādēļ jums tā ik pa laikam jāpārbauda.

 

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta faili, kas satur nelielu informācijas daudzumu, kurš tiek lejupielādēts jūsu ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes pēc tam tiek nosūtītas atpakaļ sākotnējam tīmekļa domēnam, kad apmeklējat šo domēnu atkal. Lielākā daļa tīmekļa lapu ietver elementus no dažādiem tīmekļa domēniem, tādēļ, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūsu pārlūks var saņemt sīkdatnes no vairākiem avotiem.

Sīkdatnes ir noderīgas, jo tās ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja ierīci. Sīkdatnes ļauj jums efektīvi pārvietoties pa lapām, atceras preferences un vispārīgi uzlabo lietotāja pieredzi. Tās var izmantot arī, lai pielāgotu reklāmas jūsu interesēm, izsekojot jūsu tīmekļa vietņu pārlūkošanai.

Sesijas sīkdatnes tiek dzēstas automātiski, kad aizverat pārlūku, un pastāvīgās sīkdatnes paliek jūsu ierīcē pēc tam, kad pārlūks ir aizvērts (piemēram, lai atcerētos jūsu lietotāja preferences, kad atgriežaties vietnē).

 

2. Kāda veida sīkdatnes izmanto uzņēmums HRA Pharma, un kā tās pārvaldīt?

Šajā kategorijā jūs atradīsit kategoriju aprakstu tām sīkdatnēm, kuras izmanto uzņēmums HRA Pharma, tā filiāles un apakšuzņēmēji.

2.1 Veiktspējas sīkdatnes

Uzņēmums HRA Pharma izmanto analītiskās sīkdatnes, lai analizētu, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, un uzraudzītu tīmekļa vietnes veiktspēju. Tas ļauj uzņēmumam HRA Pharma nodrošināt augstas kvalitātes pieredzi, pielāgojot savu piedāvājumu un ātri apzinot un labojot visas iespējamās problēmas. Piemēram, uzņēmums HRA Pharma var izmantot veiktspējas sīkdatnes, lai izsekotu tam, kuras ir vispopulārākās lapas, kura ir visefektīvākā metode saistībai starp lapām, un noteiktu, kādēļ dažas lapas saņem kļūdu ziņojumus. Uzņēmums var arī izmantot sīkdatnes, lai izceltu rakstus vai vietnes pakalpojumus, kas jums varētu būt interesanti, pamatojoties uz jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu. Sīkdatņu iegūtā informācija netiek saistīta ar tīmekļa vietnes lietotāju identifikācijas datiem.

Tīmekļa vietne šobrīd izmanto šādas analītiskās sīkdatnes:

 

Avots

 

 

Mērķis

 

Papildinformācija/atteikšanās veidi
Adobe Track Manager Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni.

Mēs izmantojam informāciju, lai veidotu ziņojumus un palīdzētu mums uzlabot savu vietni.

Sīkdatnes iegūst deidentificētu informāciju anonīmā veidā, tostarp vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes apmeklētāji vietnē ir ieradušies, un lapas, kuras viņi ir apmeklējuši.

 

Plašākai informācijai: https://www.adobe.com/fr/privacy/cookies.html

Pastāvīgās sīkdatnes

 

 

Jūs varat atteikties no Adobe izsekošanas, apmeklējot http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

 

 

Google Analytics / Google Tag Manager Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni.

Mēs izmantojam informāciju, lai veidotu ziņojumus un palīdzētu mums uzlabot savu vietni.

Sīkdatnes iegūst deidentificētu informāciju anonīmā veidā, tostarp vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes apmeklētāji vietnē ir ieradušies, un lapas, kuras viņi ir apmeklējuši.

Plašākai informācijai:

http://www.google.com/analytics/terms/de.html https://www.google.de/intl/de/policies/

 

Jūs varat atteikties no izsekošanas, klikšķinot šeit:

<a href=”javascript:gaOptout()”>Google Analytics Opt-out</a>

 

 

2.2 Funkcionālās sīkdatnes

Uzņēmums HRA Pharma izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu izmantot konkrētas funkcijas. Piemēram, lai atcerētos iepriekš veiktās izvēles (piemēram, savu lietotājvārdu, valodu vai savu reģionu) vai atpazītu platformu, no kuras piekļuvāt tīmekļa vietnei, un nodrošinātu uzlabotas un vairāk personalizētas funkcijas. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas, lai izsekotu, kā jūs pārmeklējat citas tīmekļa vietes.

Tīmekļa vietne šobrīd izmanto šādas funkcionālās sīkdatnes:

Avots Mērķis Papildinformācija/atteikšanās veidi
Valsts ieteikums novirzīšanai ar MaxMind pakalpojumu Lai novirzītu lietotāju uz savu valsti, tiek noteikta lietotāja valsts, un tā tiek parādīta kā ieteikums Sīkāka informācija:

https://www.maxmind.com/de/privacy_policy

 

Pastāvīgās sīkdatnes

 

Visām vairāku valodu tīmekļa vietnēm ir valodas izvēle Lai noteiktu sākotnējo valodu, tiek pārbaudīta pārlūka valoda

Valodas sīkdatnes tiek saglabātas.

Pastāvīgās sīkdatnes

 

 

Sīkdatņu galvenes līguma glabāšana Lai saglabātu lietotāja izvēli piekrist sīkdatņu direktīvām Pastāvīgās sīkdatnes

 

 

2.3 Reklāmas sīkdatnes

Reklāmas sīkdatnes (vai mērķa sīkdatnes) iegūst informāciju par pārlūkošanas ieradumiem, kas saistīti ar jūsu ierīci, un tās tiek izmantotas, lai padarītu reklāmas piemērotākas jums un jūsu interesēm. Tās izmanto arī trešo pušu nodrošinātie pakalpojumi šajā tīmekļa vietnē, piemēram, “Patīk” vai “Kopīgot” pogas papildus pieprasītās funkcijas nodrošināšanai. Trešās puses nodrošina šos pakalpojumus apmaiņā pret atzinumu, ka jūs (vai, precīzāk, jūsu ierīce) esat apmeklējis(-usi) konkrētu tīmekļa vietni. Šīs trešās puses izvieto reklāmas sīkdatnes, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni un izmantojat viņu pakalpojumus, kā arī dodaties prom no šīs tīmekļa vietnes.

Šī tīmekļa vietne izmanto šādas reklāmas sīkdatnes:

Avots Mērķis Papildinformācija/atteikšanās veidi
Google (DoubleClick) Mērķa reklāmas pakalpojumi Pastāvīgās sīkdatnes
YouTube Mērķa reklāmas pakalpojumi ietver lapas skatījumu un video skatījumu izsekošanu Pastāvīgās sīkdatnes
Facebook Mērķa reklāmas pakalpojumi Pastāvīgās sīkdatnes
BazaarVoice Produkta vērtējumiem un atsauksmēm tiek izmantots BazaarVoice pakalpojums.

Analītisko un izsekošanas datu iegūšana

Atteikšanās funkcija:

http://optout.networkadvertising.org/?c=1#!/

 

3. IP adrešu un tīmekļa žurnālu izmantošana

Kas ir IP adrese? Tas ir ciparu kods, kas internetā identificē jūsu datoru. Jūsu IP adresi var izmantot arī, lai apkopotu plašu demogrāfisko informāciju.

Uzņēmums HRA Pharma var izmantot arī jūsu IP adresi un pārlūka veidu, lai palīdzētu diagnosticēt servera problēmas, pārvaldīt savu tīmekļa vietni un uzlabot jums piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums HRA Pharma var veikt IP meklēšanu, lai noteiktu, no kura domēna jūs nākat (piem., google.com), lai precīzāk mērītu mūsu lietotāju demogrāfiju.

Informācija no šāda veida sīkdatnēm un tehnoloģijām vai mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas netiek kombinēta ar informāciju par jums no citiem avotiem.

 

4. Šīs sīkdatņu politikas apjoms

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī sīkdatņu politika neattiecas uz, un mēs neesam atbildīgi par, trešās puses tīmekļa vietņu konfidencialitātes praksēm, kas var būt saistītas ar šo tīmekļa vietni.

 

5. Kā ar mums sazināties?

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai bažas par šo Sīkdatņu politiku vai šīs vietnes informācijas izmantošanas praksi, lūdzu, sazinieties ar mums: dataprivacy@hra-pharma.com, vai rakstiet uz Laboratoire HRA Pharma, Data Protection Officer, 200 avenue de Paris, 92320 Châtillon, Francija.

 

6. Izmaiņas Sīkdatņu politikā

Mēs varam atjaunināt šo sīkdatņu politiku, un mēs mudinām jūs laiku pa laikam to pārskatīt, lai jūs būtu informēts(-a) par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Atjaunināta 2018. gada 11. decembrī.