Doties uz galveno saturu

Sīkdatņu politika

Esiet sveicināti www.compeed.lv, kas pieder uzņēmumam Laboratoire HRA Pharma (turpmāk tekstā “HRA Pharma”). Šī Sīkdatņu politika ir veidota, lai pastāstītu jums par mūsu praksi saistībā ar informācijas iegūšanu no jums, izmantojot sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Pirmo reizi apmeklējot šo vietni, jums tiks parādīts uznirstošais logs, kas jūs informēs, ka tiek izmantotas sīkdatnes, un par iespējām atteikties no tām. Pēc jūsu pirmās tīmekļa vietnes apmeklējuma reizes mēs varam mainīt izmantotās sīkdatnes.

1.1. Kas ir nepieciešamās sīkdatnes?
Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietni lietojamu, nodrošinot tādas pamatfunkcijas kā lapu navigācija un piekļuve tīmekļa vietnes drošajām zonām. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties.

1.2 Kas ir preferenču sīkdatnes?
Priekšrocību sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes uzvedību vai izskatu, piemēram, jūsu vēlamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties.

1.3. Kas ir statistikas sīkdatnes?
Statistikas sīkfaili palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un sniedzot informāciju anonīmi.

1.4. Kas ir mārketinga sīkfaili?
Mārketinga sīkfailus izmanto, lai izsekotu apmeklētājus dažādās tīmekļa vietnēs. Mērķis ir rādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un saistošas konkrētajam lietotājam un tādējādi izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem ir vērtīgākas.

1.5. Kas ir neklasificētas sīkdatnes?
Neklasificētas sīkdatnes ir sīkdatnes, kuras mēs pašlaik klasificējam kopā ar atsevišķu sīkdatņu nodrošinātājiem.